الکتروموتور

زیرشاخه ها

 • موتورهای DC

  موتورهای DC، یا موتورهای جریان مستقیم، از جریان مستقیم برای تولید حرکت و چرخش استفاده می‌کنند. این نوع موتورها از یک منبع تغذیه با جریان مستقیم برای تأمین برق به قسمت‌های داخلی موتور استفاده می‌کنند و می‌توانند در انواع مختلفی از کوچکترین موتورها تا موتورهای بزرگ صنعتی و خودروها استفاده شوند.

  موتورهای DC اغلب از یک سیم‌پیچ و یک آهنربای دائمی یا میدانی استفاده می‌کنند. وقتی جریان الکتریکی از طریق سیم‌پیچ‌ها عبور می‌کند، میدان مغناطیسی ایجاد می‌شود که با میدان آهنربای دائمی تعامل دارد و نیروی جابجایی را ایجاد می‌کند که باعث چرخش موتور می‌شود.

  این موتورها به دلیل سادگی ساختار، کنترل آسان، و قابلیت استفاده در انواع مختلف برنامه‌ها، از جمله رباتیک، ابزارهای الکتریکی خانگی، و دستگاه‌های صنعتی، بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین، مزیت این نوع موتورها این است که می‌توانند در سرعت‌ها و توان مختلف عمل کنند و قابلیت کنترل دقیق آن‌ها برای برنامه‌های خاصی را فراهم می‌کنند.

  سما موتور نماینده فروش انواع الکتروموتور dc صنعتی، موتور dc قدرتی، موتور 775 dc، آرمیچر قوی و موتورهای dc توان بالا و دور بالا

  رنج گسترده ولتاژ و توان|رنج گسترده سرعت (RPM)|تامین از بهترین سازندگان جهان

  کاربردهای متنوع  رباتیک، ماشین آلات بسته بندی، تجهیزات کشاورزی، تجهیزات پزشکی، نساجی، آزمایشگاهی، آموزشی و کاردستی و...

  ارسال به سراسر کشور در کوتاهترین زمان

 • موتورهای AC

  موتورهای AC نوعی از موتورهای الکتریکی هستند که با جریان متناوب کار می کنند و از پرکاربردترین موتورها در مصارف صنعتی و خانگی به شمار می روند.

  سادگی ساخت، استحکام بالا، قیمت پایین و هزینه سرویس و نگهداری کم دلایلی هستند که باعث استفاده گسترده از موتورهای AC شده است.

  طراحی و ساخت موتورهای AC نسبت به موتورهای DC ساده تر است اما کنترل سرعت و گشتاور این موتورها نیازمند درک عمیق طراحی این موتورها دارد.

  سما موتور ارئه دهنده انواع الکتروموتورهای ac تک فاز و سه فاز

  فروش موتور ac دور بالا، دور پایین، توان بالا و موتور ac کوچک

  موتور گیربکس AC

  موتور جوجه گردان اجاق گاز و فر

  تضمین قیمت و کیفیت

  ارسال به سراسر کشور در کوتاهترین زمان

  سما موتور

  تلفن تماس : 66746491 و 66746490-021
 • موتورهای کارکرده

  سما موتور ارائه دهنده و فروشنده انواع الکتروموتورهای صنعتی کارکرده

  با کاربردهای گوناگون صنعتی و خانگی

  از بهترین سازندگان

  تست شده

  با تضمین کیفیت

محصول در این دسته بندی وجود ندارد