موتور گیربکس دار

موتور گیربکس دار

موتورهای گیربکس از ترکیب موتور و گیربکس ساخته شده است گیربکس با کاهش سرعت چرخش موتور قدرت آن را افزایش می دهد.

سما موتور ارائه دهنده رنج گسترده ای از انواع موتورهای گیربکسدار پرقدرت دور بالا و دور پایین DC در رنج  مختلف ولتاژ ، توان و سرعت برای کاربردهای مختلف

تامین و فروش موتورهای گیربکس دار از بهترین سازندگان جهان مکسون، بوهلر، بالهابر، نیزکا، دانکر موتور و ... با تضمین بهترین قیمت و کیفیت

کاربردها:

 موتور دوچرخه برقی، موتور گیربکس ماشین شارژی،کیت دوچرخه برقی، برقی کردن اسکوتر و دوچرخه، ساخت ربات، ساخت موتور و ماشین شارژی، ساخت وسایل سرگرمی و اسباب بازی، ساخت ویلچر برقی، ساخت ماشین گلف، نوار نقاله و کانویر، بازوی ربات، صنایع پخت و پز، میکسرها و ...

ارسال به سراسر کشور در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه

ارسال رایگان برای خرید های بالای 300 هزار تومان

زیرشاخه ها

 • موتور گیربکس خورشیدی

  موتور گیربکس خورشیدی یک نوع موتور گیربکس (Gearbox) است که سیستم گیربکس در موتورها برای تنظیم سرعت و نیرو استفاده می‌شود. گیربکس‌ها اغلب دارای دنده‌ها (Gears) هستند که با تغییر دنده، نسبت سرعت و نیرو را تغییر می‌دهند. از آنجا که موتورهای خورشیدی معمولاً دارای سرعت چرخش ثابت هستند و نمی‌توانند به صورت مستقیم تغییر سرعت داشته باشند، گیربکس‌ها در اینجا مفید می‌شوند.

  موتور گیربکس خورشیدی معمولاً شامل یک موتور الکتریکی و یک سیستم گیربکس که نسبت سرعت را تنظیم می‌کند، می‌باشد.

  تامین و فروش انواع الکتروموتور DC گیربکس دار 12ولت و 24ولت دارای گیربکس خورشیدی

  سرعت خروجی از 5  تا 1000 Rpm - رنج گسترده جریان و توان

  بهترین سازندگان جهان (Maxon، Faulhaber، Buhler، Dunker Motor و...)

  تضمین سلامت و کیفیت کالا

  ارسال به سراسر کشور

 • موتور گیربکس حلزونی dc
  موتورهای گیربکس حلزونی DC (جریان مستقیم)، نوع خاصی از موتورهای الکتریکی هستند که از گیربکس حلزونی به عنوان یک سیستم دنده‌ای برای انتقال قدرت و تغییر سرعت استفاده می‌کنند.

  تامین و فروش انواع الکتروموتور  DC گیربکس دار 12ولت و 24 ولت

  دارای گیربکس حلزونی 90درجه (شفت بغل) - هالوشفت

  کاربردهای متعدد (ساخت ویلچیر و ماشین شارژی، کاربرد صنعتی، آزمایشگاهی و...)

  بهترین سازندگان جهان (بوهلر، دانکر، فالهابر و...)

  تضمین سلامت و کیفیت کالا،ارسال به سراسر کشور 

 • موتور گیربکس شافت مستقیم

  موتورهای گیربکس شافت مستقیم  ابزارهایی هستند که از یک موتور با گیربکس یا دنده مستقیماً به شفت خروجی یا شفت خروجی فیکس شده متصل می‌شوند. این نوع موتورها در برخی از کاربردها به دلیل ساختار ساده‌تر، کارایی بالا و نیاز کمتر به فضای فیزیکی مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  در این موتورها، گیربکس به صورت مستقیم بر روی شفت خروجی یا شفت موتور قرار می‌گیرد و به این ترتیب از نیاز به ساختار جداگانه‌ای برای اتصال گیربکس به موتور جلوگیری می‌شود. این باعث می‌شود که انتقال نیرو و چرخش مستقیماً از موتور به شفت خروجی صورت گیرد.
  استفاده از گیربکس شفت مستقیم می‌تواند به تنظیم سرعت و نیرو، کاهش سایز و وزن، و افزایش کارایی در برخی از کاربردها کمک کند. این نوع موتورها در دستگاه‌هایی مانند رباتیک، دستگاه‌های پزشکی، صنایع خودروسازی، و دستگاه‌های دقیق استفاده می‌شوند که نیاز به انتقال دقیق نیرو و سرعت دارند.

  سما موتور تامین کننده انواع الکتروموتور های گیربکس دار شفت مستقیم

  • ضریب های بالا
  • قیمت مناسب
  • شفت مستقیم
  • امکان برگشت توان از شفت به موتور
  • تضمین سلامت و کیفیت موتور 
 • موتور گیربکس پلاستیکی

  موتور گیربکس پلاستیکی یک موتور گیربکس دار در بازار تجهیزات برق و الکترونیک و تجهیزات رباتیک بوده. این موتور گیربکس دار که یکی از موتور های الکتریکی به شمار می رود، در بسیاری از پروژه ها مورد استفاده قرار گرفته . این محصول دارای یک موتور میباشد که از آن برای رباتیک مقدماتی و نیمه حرفه ای استفاده می کنند. به علت تعبیه شدن گیربکس در این نوع از موتور قدرت افزایش و سرعت چرخش موتور نیز کاهش یافته است.

  موتور زرد رباتیک یک موتور دی سی گیربکس دار دور پایین می باشد که با ولتاژ 3 تا 6  ولت کار میکند.

  کم صدا بودن، کیفیت بالای چرخ دنده ها، روان بودن گیربکس و جریان مصرفی کم از مزیت های این موتور dc گیربکس دار زرد یک محوره است که بهترین گزینه برای ساخت انواع ربات،آموزش رباتیک و ... می باشد.

  این موتور گیربکس دارای چرخدنده های پلاستیکی است ولی صدای تولیدی کمی دارد.
  این محصول مناسب برای رباتهایی است که سایز کوچک دارند و گشتاور کمی نیاز دارند . درصورتیکه بیش از حد گشتاور به خروجی های آن وارد شود ممکن است چرخدنده ها آسیب ببینند .

نمایش 1 - 20 از 123 آیتم