قطعات و تجهیزات الکترونیکی

قطعات و تجهیزات الکترونیکی

تامین و فروش انواع قطعات برق/الکترونیک،انواع آداپتور و شارژر،انواع ماژول ها و سیم کابل و اتصالات با کیفیت و تنوع بالا 

شارژر سرب اسید و لیتیومی از ولتاژ 3.7 الی 72 ولت

انواع ترانس کاهنده و افزاینده ولتاژ کاملا مسی با 3 سال ضمانت

فروش اسلیپ رینگ های وارداتی،انواع ماژول ها با کاربردهای مختلف

 واردات مستقیم کالا با قیمت مناسب بدون واسطه

تضمین کیفیت و سلامت کالا

ارسال به سراسر کشور

زیرشاخه ها

 • نیمه هادی ها

  نیمه‌هادی‌ها، موادی با خصوصیات الکتریکی که بین رساناها و عایق‌ها قرار دارند، نقش کلیدی در دنیای فناوری امروز ایفا می‌کنند. این مواد به دلیل توانایی کنترل جریان الکتریکی در دستگاه‌ها، پایه و اساس تکنولوژی مدرن محسوب می‌شوند.

  توسعه و پیشرفت در تکنولوژی نیمه‌هادی‌ها به طور مستقیم بر پیشرفت صنایع مختلف تأثیر گذار است. با پیشرفت‌های جدید در نانوتکنولوژی، امکان تولید نیمه‌هادی‌هایی با کارایی بالاتر و ابعاد کوچکتر فراهم آمده است، که این امر به نوبه خود به توسعه دستگاه‌های هوشمندتر و کارآمدتر منجر شده است.

  در نتیجه، نیمه‌هادی‌ها از اجزاء حیاتی در پیشبرد فناوری‌های جدید و بالا بردن استانداردهای زندگی مدرن هستند. آن‌ها نه تنها در دستگاه‌های الکترونیکی روزمره ما مانند تلفن‌های همراه و رایانه‌ها یافت می‌شوند، بلکه در تکنولوژی‌های پیشرفته مانند سیستم‌های ارتباطی فضایی و پزشکی نیز کاربرد دارند.

  از این رو، درک نحوه عملکرد و کاربردهای نیمه‌هادی‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است و به پیشبرد دانش و فناوری در سطح جهانی کمک می‌کند.

 • قطعات پسیو

  قطعات پسیو یا اجزای غیرفعال، اجزای الکترونیکی هستند که برخلاف قطعات فعال، برای کارکردن نیازی به منبع تغذیه جداگانه ندارند. این قطعات شامل مقاومت‌ها، خازن‌ها، سلف‌ها و دیگر عناصر که به تقویت یا تولید انرژی الکتریکی کمک نمی‌کنند، اما در کنترل جریان و ولتاژ در مدارات الکترونیکی نقش اساسی دارند. قطعات پسیو برای فیلتر کردن، تنظیم سیگنال، تأخیر دادن به سیگنال و ذخیره انرژی در مدارات به کار می‌روند و بدون آن‌ها، عملکرد مدارات الکترونیکی ممکن نخواهد بود.

 • رله ها

  رله سوئیچی است که با دریافت سیگنال الکتریکی مدار را باز یا بسته می کند در واقع رله ها با سیم پیچی داخلی خود می توانند برق را قطع و وصل کنند.

  سما موتور ارائه دهنده و فروشنده انواع رله، رله ماشینی و خودرو، رله 12 ولت و... با قیمت مناسب و کیفیت بالا می باشد.

 • لامپ و LED

  لامپ ال‌ای‌دی نوعی از لامپ‌های حالت جامد است که از دیود نورگسیل برای روشنایی، استفاده می‌کند. این لامپ‌ها که در ابتدا بیشتر به عنوان یک چراغ قرمز رنگ در درون دستگاه‌های الکترونیکی کاربرد داشتند، با توجه به مصرف برق کم نسبت به سایر لامپ‌ها، عمر بسیار بالا و فناوری جدید ساخت به رنگ‌های دیگر توانسته‌اند جای خود را در صنعت روشنایی در دنیا باز کنند.- لامپ ال ای دی LED خودرو

  - لامپ اس ام دی SMD خودرو

  - لامپ هدلایت

  - لامپLED

 • بلندگو

  انواع بلندگو و اسپیکر

  بلندگو در حقیقت وسیله ای است که انرژی اکتریکی را به انرژی صوتی تبدیل می کند.

  وقتی که جریان متناوب الکتریکی که با فرکانسهای مختلف در درون سیم پیچ جریان پیدا می کند، این سیم پیچ تشکیل میدان مغناطیسی می دهد؛ که با میدان مغناطیسی ثابت از طرف آهنربای قوی ایجاد فاز هم نام یا غیر هم نام می کند.

  تغییر فاز باعث دفع سیم پیچ به پایین و یا جذب آن به بالا می شود.

  با حرکت سیم پیچ، مخروط متصل به آن نیز حرکت می کند؛ و با حرکت دادن هوای اطراف مخروط صدا ایجاد می شود.

 • انواع کلید و صفحه کلید

   فروش انواع کلید و صفحه کلید(کیپد)

  صفحه کلید ماتریسی فلت، کلید های دو و سه حالته،کلید سوئیچ دار، گرانشی، سوئیچ جیوه ای، فشاری، کلید چپگرد راستگرد تکفاز و...

  با تضمین قیمت و کیفیت

  ارسال به سراسر کشور

  سما موتور

 • آنتن

   آنتن رابط بین امواج رادیویی منتشر شده در فضا و جریان های الکتریکی است که در هادی های فلزی حرکت می کنند، که با فرستنده یا گیرنده استفاده می شود.در انتقال، یک فرستنده رادیویی جریان الکتریکی را به پایانه های آنتن می دهد و آنتن انرژی را از جریان به صورت امواج الکترومغناطیسی (امواج رادیویی) تابش می کند. در دریافت، یک آنتن مقداری از توان یک موج رادیویی را قطع می‌کند تا جریان الکتریکی را در پایانه‌های آن تولید کند که به گیرنده اعمال می‌شود تا تقویت شود. آنتن ها اجزای ضروری تمامی تجهیزات رادیویی هستند.

 • پروگرامر

  پروگرامر دستگاهی است که با کمک کامپیوتر یا بدون کامپیوتر قادر به انتقال برنامه یا تغییر تنظیمات یک قطعه الکترونیکی برنامه پذیر است.

  پروگرام کردن در واقع عملیاتی است که زبان برنامه نویسی را به زبان ماشین تبدیل کرده تا پردازنده بتواند عملیات مورد نظر را اجرا کند.

نمایش 1 - 20 از 1158 آیتم