موتورهای AC

موتورهای AC

موتورهای AC نوعی از موتورهای الکتریکی هستند که با جریان متناوب کار می کنند و از پرکاربردترین موتورها در مصارف صنعتی و خانگی به شمار می روند.

سادگی ساخت، استحکام بالا، قیمت پایین و هزینه سرویس و نگهداری کم دلایلی هستند که باعث استفاده گسترده از موتورهای AC شده است.

طراحی و ساخت موتورهای AC نسبت به موتورهای DC ساده تر است اما کنترل سرعت و گشتاور این موتورها نیازمند درک عمیق طراحی این موتورها دارد.

سما موتور ارئه دهنده انواع الکتروموتورهای ac تک فاز و سه فاز

فروش موتور ac دور بالا، دور پایین، توان بالا و موتور ac کوچک

موتور گیربکس AC

موتور جوجه گردان اجاق گاز و فر

تضمین قیمت و کیفیت

ارسال به سراسر کشور در کوتاهترین زمان

سما موتور

تلفن تماس : 66746491 و 66746490-021

زیرشاخه ها

 • موتور های تک فاز

  موتور تک فاز

  موتورهای القایی تک فاز از یک فاز برای چرخش روتور استفاده می کنند و یک فاز به تنهایی قادر به راه اندازی این موتورها نمی باشد از این رو باید با یک وسیله راه انداز موتور القایی تکفاز را در یک جهت (مثلا راستگرد یا چپ گرد) به چرخش درآورد تا روتور در همان جهت به حرکت دورانی خود ادامه دهد.

  موتورهای الکتریکی ac به علت قیمت پایین، استحکام بالا و هزینه نگهداری کم پرکاربردترین موتورهای الکتریکی برای ساخت تجهیزات حرکتی هستند و بیشتر برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرند.

  سما موتور ارائه دهنده انواع الکتروموتور های AC تک فاز و سه فاز دور بالا و دور پایین، موتور ac کوچک، با رنج گسترده ولتاژ، جریان و توان و از بهترین سازندگان جهان می باشد.

  تضمین کیفیت و قیمت

  ارسال به سراسر ایران در کوتاهترین زمان

  سما موتور

  تلفن تماس : 66746491 و 66746490-021
 • موتور های 3 فاز

  موتورهای القایی سه فاز برای ایجاد میدان مغناطیسی دوار خود از اختلاف فاز بین فازهای منبع تغذیه استفاده می کنند.

  این موتورها برای کاربردهایی که به توان بالا نیاز دارند استفاده می شوند مانند کاربردهای صنعتی و تجاری.

  لیست قیمت روز و فروش انواع الکتروموتورهای AC  و DC

  موتورac کوچک، موتور ac دور بالا، موتور ac سه فاز روتور قفسی و...

  در رنج گسترده جریان و ولتاژ با توان بالا

  با ضمانت کیفیت و قیمت

  ارسال به سراسر ایران در کوتاهترین زمان

  سما موتور

 • موتور های یونیوسال

  موتورهای یونیورسال موتورهایی هستند که هم با جریان متناوب (AC) و هم با جریان مستقیم (DC) کار می کنند.

  موتور یونیورسال در واقع یک موتور خود تحریک با سیم پیچ سری است. سیم پیچ استاتور به صورت سری به سیم پیچ روتور و به کموتاتور وصل شده است.

  از این موتور بیشتر در ابزارهای برقی قابل حمل مانند دریل، جاروبرقی، مخلوط کن و.... استفاده می شود.

  سما موتور ارائه دهنده الکتروموتور های DC و AC با جریان و ولتاژهای مختلف می باشد.

 • موتور AC کارکرده

  تامین و فروش الکتروموتورهای کارکرده 

  ارسال به سراسر ایران در کوتاه ترین زمان

  سما موتور

 • موتور سنکرون گیربکس دار تکفاز

  موتور سنکرون گیربکس دار  یک موتور  آهنربا دائم است که برای راه اندازی از یک سیم پیچ راه انداز استفاده کرده است. برای ایجاد گشتاور راه اندازی بیشتر از یک خازن 0.15 میکرو فاراد دائم کار استفاده شده است. گشتاور نامی این موتور ها از 1 کیلوگرم سانتی متر، که معادل 0.098 نیوتن متر است شروع شده و تا حدود 100 کیلوگرم بر سانتی متر موجود است. این موتور ها با نام 49ktyz ، 50ktyz ، 60ktyz ، 68ktyz و 100ktyz  موجود است. ولتاژ نامی ورودی این موتورها  220 ولت و امکان اعمال 85% تا 110% ولتاژ نامی نیز به این موتور مجاز است. فرکانس نامی این موتور 50 هرتز است و امکان اعمال فرکانس 3% بیشتر و کمتر از فرکانس نامی نیز به این موتور مجاز است.  این موتورها  دارای رژیم کاری یا چرخه کاری S1 است یعنی این موتور تحت بار نامی به درجه حرارت پايدار و ثابت می رسد.در رژيم S1  الکتروموتور بدون وقفه کارمی کند ، بدون آنکه دمای آن از دمای مجاز تجاوز کند. سرعت نامی این موتور ها از 1rpm  شروع شده و تا 100rpm ادامه دارد. این موتور ها در  دمای محیط 15- تا 45+ درجه سانتی گراد و رطوبت محیط 15% تا 90% مورد بهره برداری قرار دهید. امکان تغییر جهت گردش برای این موتورامکان پذیر است .یعنی هم در جهت عقربه های ساعت و هم خلاف جهت عقربه های ساعت امکان چرخش دارد. کلاس عایقی این موتور E است به عبارتی 120 درجه سانتی گراد تحمل گرمایی دارد. قطر این موتور 50 میلی متر و طول آن 38 میلی متر است . وزن نهایی این موتورها از 190 گرم تا 220 گرم است.

نمایش 1 - 12 از 49 آیتم