پولی 36 دندانه سری GT2 مناسب شفت 5 میلیمتر

کد PLY00006
36 دندانه
مدل GT2
قطر داخلی(قطر شفت): 5 میلیمتر
عرض پولی: 7 میلیمتر
عرض تسمه مناسب این پولی: 6 میلیمتر
جنس: آلومینیوم
ساخت چین

نا موجود
350,000 ریال

مشخصات الکتریکی

چرخه کاری : S1(کارکرد دائم)

مشخصات مکانیکی

وزن (گرم) : 6
جنس بدنه : آلومینیوم
تعداد دندانه پولی : 36
قطر داخلی پولی : 5 میلیمتر
عرض پولی : 6 میلیمتر

سایر مشخصات محصول

نوع کالا : پولی تایمینگ
وضعیت قطعه : نو
سری ساخت : GT2

سایر مشخصات پولی 36 دندانه GT2 شفت 5 میلیمتر

پولی تایم 36 دندانه GT2 ساخت کشور چین و دارای بدنه مقاوم از جنس آلومینیوم می باشد. این پولی با قطر داخلی 5 میلیمتر برای انواع شفت با قطر 5 میلیمتر مناسب می باشد.

عرض مناسب تسمه این پولی تایمینگ 6 میلیمتر می باشد. همچنین برای نصب این پولی روی شفت دو عدد پیچ M3 روی آن قرار دارد که باعث محکم شدن پولی به شفت می شود.


پولی تایمینگ

یکی از روش های رایج برای انتقال حرکت چرخشی بین دو محور یا شفت استفاده از پولی و تسمه تایمینگ ها می باشد. تسمه تایم و پولی تایم ها جایگزین چرخ دنده و زنجیر شده اند. زنجیر و چرخ دنده هایی که در گذشته جهت انتقال توان و نیرو به کار گرفته می شدند به دقت بالا و هزینه زیادی برای طراحی و تولید نیاز داشتند همچنین موقع کارکرد نیز به منظور عدم استهلاک و کاهش سر و صدا باید بطور دائم روغن کاری می شدند. پولی تایم و تسمه تایم ها نسبت به زنجیر و چرخ دنده ها دارای مزایا و قابلیت های زیادی هستند که برخی از انها عبارتند از:

  1. هنگام کارکرد سر نمی خورند و محکم هستند
  2. اتلاف انرژی بسیار کمی دارند
  3. به روغن کاری نیاز ندارند
  4. تقریبا بدون صدا کار می کنند
  5. مقرون به صرفه هستند

عموم پولی ها به شکل دندانه دار و با گام و سایز های متفاوت تولید می شوند و برای انتقال قدرت بین دو محور مناسب هستند. پولی ها پس از نصب به دستگاه توسط دنده های خود با تسمه جفت می شود و سبب جابجایی تسمه می گردد.

پولی های سری GT2 ازآلومینیوم ساخته شده اند و شامل 16، 20، 30 و 36 دندانه هستند و قطر سوراخ آن ها متناسب با قطر شفت مورد نظر می تواند 5 یا 8 میلیمتر باشد.

طریقه نصب پولی نیز بسیار ساده است. به این صورت که پولی را روی شفت مورد نظر سوار کنید و از طریق دو پیچی که روی پولی تعبیه شده آنرا روی شفت محکم کنید.

هیچ نظری ارسال نشده