(2 رای)

کیت تمام فلزی اکسترودر MK8 راست

کد TPC00002
این کیت شامل:
پولی اکسترودر mk7/mk8 مناسب فیلامنت 1.75 و 3 میلیمتر
فنر اکسترودر
پیچ های اتصال
بلبرینگ هدایت کننده
دو تکه اصلی آلومینیومی

موجود
1,360,000 ریال

کیت تمام فلزی اکسترودر mk8

اکسترودر پرینتر سه بعدی مهمترین بخش پرینترهای سه بعدی می باشد که با تکنواوژی FFF و FDM کار می کنند و دارای دو بخش داغ یا هات اند(HOT END) و بخش سرد یا COLD END می باشند.

بخش هات اند نقش ذوب کردن فیلامنت و همچنین هدایت فیلامنت ذوب شده با قطر مورد نظر را به بیرون بر عهده دارد و بخش سرد نیز فیلامنت را با فشار کافی و محاسبه شده به بخش هات اند هدایت می کند.

MK8 متداولترین اکسترودر پرینترهای سه بعدی است که تماما فلزی می باشد و توسط آن می توان تمامی فیلامنت های موجود با قطر 1.75 را پرینت نمود.

همه قطعاتی که برای ساختن اکسترودر MK8 نیاز باشد در کیت تمام فلزی اکسترودر موجود می باشد.

این کیت شامل قطعات فلزی، بلبرینگ، هزار خار و پیچ مرتبط می باشد.

بیشترین کاربرد این کیت برای افرادی است که مایلند از سیستم BOWDEN استفاده کنند.

سیستم Bowden روشی است که تزریق و ذوب فیلامنت کنار اکسترودر و استپر موتور قرار نمی گیرد. در روش bowden کیت اکسترودر و استپر موتور در یک قسمت نصب می شوند و فیلامنت توسط لوله های ptfe به سمت محل ذوب و تزریق هدایت می شوند و در قسمتی دیگر هات اند، خنک کننده، هیتر، ترمیستور، نازل و سایر قطعات نصب می شوند و ذوب و تزریق فیلامنت را انجام می دهند.

بسیاری از سازنده های پرینترها از روش bowden استفاده می کنند زیرا در این روش وزن کمتری روی محورهای محرک قرار می گیرد و نسبت به اکسترودر فضای کمتری روی محور اشغال می کند.

قطعات موجود در این کیت:

پولی اکسترودر mk7/mk8 مناسب فیلامنت 1.75 و 3 میلیمتر

فنر اکسترودر

پیچ های اتصال

بلبرینگ هدایت کننده

دو تکه اصلی آلومینیومی

برای کامل شدن این ست قطعات زیر مورد نیاز است:

محفظه آلومینیومی هیتر پرینتر سه بعدی mk7/mk8

پیچ سوراخ دار اکسترودر پرینتر سه بعدی mk8 m6x26 با لوله تفلون داخلی

نازل 0.2 یا 0.3 یا 0.4 یا 0.5

کیت فلزی اکسترودر در دو نوع چپ و راست ارائه می شود. این دو مدل هر دو به راحتی تنظیم می شوند و عموما تفاوت چندانی باهم ندارند. تفاوت آنها در این است که یکی از سمت چپ تنظیمات فیلامنت و دیگری در سمت راست تنظیمات فیلامت انجام می شود.

هنگامی که نیاز باشد دو عدد اکسترودر روی پرینتر نصب شود بهتر است از یک جفت چپ و راست استفاده شود تا نصب و تنظیماتش به راحتی انجام شود.

هیچ نظری ارسال نشده