دینام دوچرخه با چراغ عقب و جلو 6 ولت 3 وات

کد محصول:CMK00121

  • دینام دوچرخه 
  • ولتاژ خروجی 6 ولت 
  • توان 3 وات 
  • دارای چراغ عقب و جلو
  • مجموعه 5 پارت
موجود
2,600,000 ریال

مشخصات الکتریکی

ولتاژ خروجی (V) : 6 ولت

سایر مشخصات محصول

نوع کالا : دینام دوچرخه
وضعیت قطعه : نو

دینام چیست؟

قبل از معرفی محصول باید ابتدا سراغ این موضوع برویم که دینام چیست و چه کاربردی دارد .

دینام دوچرخه وسیله ای مکانیکی است که از انرژی دورانی که بر روی چرخ دوچرخه اثر می کند، الکتریسیته تولید می کند. ... به طور خلاصه، در دینام بخشی از ژنراتور می چرخد ​​(روتور) و قسمت دیگر بی حرکت می ماند (استاتور).

دینام دوچرخه با چراغ عقب و جلو 6 ولت 3 وات یک قطعه اساسی در سیستم نوری دوچرخه است. این دینام با چراغ عقب و جلو به طور همزمان برای تأمین نیازهای نوری دوچرخه در شبانه‌روز به‌کار می‌رود.

ویژگی‌ها و کاربردهای این دینام عبارتند از:

  1. تأمین نیازهای نوری: این دینام با تولید برق 6 ولت و 3 وات، برای تأمین نیازهای نوری دوچرخه از جمله چراغ‌های جلو و عقب استفاده می‌شود.

  2. منبع انرژی پایدار: با توجه به عملکرد استوار و پایدار دینام، نیازی به تعویض باتری‌ها در میان راه نیست و دوچرخه‌ای با این دینام به‌راحتی می‌تواند در طول روز و شبانه‌روز استفاده شود.

  3. نوردهی قوی: با توجه به توان 3 وات، چراغ‌های جلو و عقب که از این دینام تغذیه می‌شوند، دارای نوردهی قوی بوده و به راحتی امکان روشنایی محیط در شب را فراهم می‌کنند.

  4. استفاده آسان: دینام‌های دوچرخه عموماً به‌طور مستقیم به چرخ‌های دوچرخه وصل می‌شوند و با چرخاندن دوچرخه، برق تولید می‌کنند، بنابراین نیازی به هیچگونه نصب و راه‌اندازی پیچیده‌ای نیست.

  5. پایداری در شرایط مختلف: این دینام‌ها معمولاً با مواد مقاوم و با کیفیت ساخته می‌شوند که از آن‌ها در برابر شرایط مختلف هوا، آب و زمین مقاومت نشکنند و عملکرد قابل اعتمادی داشته باشند.

با توجه به این ویژگی‌ها، دینام دوچرخه با چراغ عقب و جلو 6 ولت 3 وات از اهمیت بالایی برخوردار است و به‌عنوان یکی از اجزای حیاتی و ایمنی در سیستم نوری دوچرخه شناخته می‌شود.

دینام دوچرخه همراه چراغ عقب و جلو:

چگونه دینام چراغ دوچرخه را روشن می کنید؟
یک محور دینام که بر روی آن فشرده شده و توسط چرخ دنده می چرخد، این چرخش سیم ها را در یک میدان مغناطیسی حرکت می دهد. این حرکت سیم ها در میدان مغناطیسی باعث ایجاد الکتریسیته برای تامین انرژی می شود .

این دینام دوچرخه با کیفیت دارای توان 3 وات میباشد و ولتاژ خروجی آن 6 ولت میباشد که دارای چراغ عقب به رنگ قرمز و چراغ جلو به رنگ سفید ، جهت اتصال به دوچرخه و روشنایی میباشد.

هیچ نظری ارسال نشده