نماد اعتماد الکترونیکی

جست و جوی پیشرفته

رهگیری سفارش

شناسه سفارش وارد کنید

سیم و کابل و اتصالات

سیم و کابل و اتصالات

سیم ها و کابل ها برای انتقال سیگنال های الکتریکی و توان بین دستگاه ها، قطعات یا سیستم ها استفاده می شوند. سیم ها معمولاً هادی های منفرد ساخته شده از مس یا آلومینیوم هستند که معمولاً با یک پوشش محافظ برای جلوگیری از آسیب یا عایق بندی استفاده می شوند. در مقابل، کابل‌ها شامل یک دسته از سیم‌های متعدد هستند که در کنار هم قرار گرفته‌اند و در یک غلاف محافظ بیرونی محصور شده‌اند. اتصالات به نحوه اتصال سیم ها یا کابل ها برای ایجاد یک مدار الکتریکی اشاره دارد. انواع مختلفی از اتصالات وجود دارد، انتخاب نوع اتصال به عواملی مانند کاربرد، اندازه سیم ها یا کابل ها و میزان اطمینان مورد نیاز بستگی دارد. کیفیت سیم، کابل و اتصالات برای اطمینان از انتقال صحیح سیگنال های الکتریکی و قدرت بسیار مهم است. اتصالات ضعیف یا سیم ها یا کابل های با کیفیت پایین می تواند منجر به تخریب سیگنال یا حتی خرابی کامل سیستم الکتریکی شود. به این ترتیب، استفاده از اجزای با کیفیت بالا و پیروی از بهترین شیوه ها برای نصب و نگهداری بسیار مهم است.

زیرشاخه ها

 • اسلیپ رینگ یا روتاری کانکتور

  اسلیپ رینگ یا کانکتور دوار ، کانکتوری جهت ایجاد ارتباط الکتریکی ، سیگنالی ، هوای فشرده به جسم دورا (درحال چرخش ) بصورت 360 درجه.

  دسته بندی : کپسولی ، هالوشفت ، جیوه ای ، پنوماتیک

  علاوه بر موارد موجود فروشگاه امکان سفارشی سازی مقدور می باشد. جهت سفارش می توانید از طریق فرم سفارش خارج اقدام فرمایید.

  قیمت روتاری کانکتور ،خرید روتاری کانکتور

 • پین هدر و جامپر

  پین هدر و جامپر 

 • گیره سوسماری

  گیره سوسماری یکی از ابزارهای آزمایشگاهی و کاربردی است که در رنگ‌های متنوع عرضه می‌شود.این گیره‌ها معمولاً در کاربردهای الکترونیکی و آزمایشگاهی برای اتصال موقت سیم‌ها یا قطعات برای اهداف آزمایش  استفاده می‌شوند. گیره سوسماری،از یک گیره فلزی لولایی با فک‌های دندانه‌دار تشکیل شده است. گیره دارای یک پوشش لاستیکی یا پلاستیکی بر روی فک ها برای ایجاد عایق و جلوگیری از هرگونه اتصال کوتاه یا آسیب است. کاربرد اصلی گیره های سوسماری ایجاد اتصالات الکتریکی موقت بین نقاط مختلف یک مدار است. آنها امکان اتصال و جدا شدن آسان و سریع سیم‌ها را فراهم می‌کنند و آنها را برای نمونه‌سازی، آزمایش یا عیب‌یابی مدارهای الکترونیکی مناسب می‌سازند. به طور کلی، گیره‌های سوسماری، ابزارهای همه کاره در کارهای الکترونیکی هستند و می‌توانند برای کارهای مختلف مفید باشند.

 • تبدیل و رابط

  انواع تبدیل و رابط

 • سیم و کابل

  انواع سیم و کابل پاور مناسب انواع کیس کامپیوتر،مانیتور، پرینتر و....

  کابل های پاور 16 آمپری سه پین و قوی

  قیمت مناسب/تضمین کیفیت 

  فروشگاه اینترنتی سما موتور

  تلفن تماس : 66746491 و 66746490-021

 • فیوز و جا فیوزی

  پخش انواع فیوز و جا فیوزی

 • کانکتورهای نظامی و فلزی_ضد آب

  کانکتورهای نظامی و فلزی:

  .این نوع کانکتورها در انواع پروژه های مهم صنعتی و پزشکی کاربرد دارند و دارای دو قسمت نری و مادگی بوده که قسمت نری آن روی پنل(دستگاه) نصب شده و قسمت مادگی آن به عنوان سری کابل متصل می گردد.زمانیکه دو قسمت نری و مادگی کانکتور به هم متصل می گردد، روی قسمت نری رزوه و روی قسمت مادگی مهره ای وجود دارد که با بستن این مهره روی رزوه دیگر قسمت مادگی و نری از هم جدا نخواهد شد.دارا بودن چنین ویژگی سبب شده تا این کانکتور در انواع پروژه های نظامی نظیر استفاده در بالگردها و همچنین انواع پروژه های صنعتی به کار برده شوند.

نمایش 1 - 12 از 373 آیتم