فن براشلس 220 ولت 8*8

کد :CMF00071

ولتاژ:220-240 ولت AC

ابعاد :8*8 سانتیمتر مربعی 

جریان :70 میلی آمپر

بی صدا

بدنه آلومینیمی

محور : بلبرینگ

نا موجود
0 ریال

جهت جلوگیری از ورود گرد و غبار، حشرات و نیز حفظ امنیت، درب های رک و هر محفظه الکتریکی بسته نگه داشته می شود. در زمان بسته بودن درب رک دمای درون رک افزایش یافته و سبب آسیب دیدن تجهیزات درون آن می گردد. جهت جلوگیری از این موضوع از فن مخصوص رک با ابعاد 8 در 8 سانتی متر و ولتاژ 220 ولت AC  در سقف و کف رک استفاده می گردد.

فن های AC  در دو نوع بوشی و بلبرینگی تولید می شود که فن بلبرینگی دارای طول عمر بالاتر و بازدهی بیشتر است و باعث خنک نگه داشتن محیط مورد نطر می شود و نیز با داشتن بدنه فلزی، استحکام  بیشتری دارد.

ولتاژ:220-240 ولت AC

ابعاد :8*8 سانتیمتر مربعی 

جریان :70 میلی آمپر

بی صدا

بدنه آلومینیمی

محور : بلبرینگ


فن مکانیکی (mechanical fan) ماشینی است که از آن برای تولید جریان در داخل یک سیال که معمولا گازی مانند هوا است، استفاده می شود. این کار با چرخش تعدادی پره (blades) متصل به یک هاب و شافت که توسط یک موتور (motor) و یا توربین (turbine) رانده می شوند، به دست می آید. دبی فن ها از حدود 6 الی 60000 متر مکعب در دقیقه می باشد. دمنده نام دیگر فن هایی است که در آن مقاومت جریان در سمت پایین دست فن بالا می باشد.
فن شامل یک مجموعه دوار از تیغه ها (vanes) یا پره ها (blades) است که در هوا حرکت می کنند. مجموعه دوار پره ها و توپی (hub) به عنوان ایمپلر (impeller) یا پروانه، روتور (rotor) یا رانر(runner) شناخته می شوند. معمولا اجزای فن در داخل نوعی محفظه قرار می گیرند که ممکن است جریان هوا را به صورتی هدایت کند که مانع برخورد اشیا یا پره های فن شود و ایمنی را افزایش دهد. 
فن ها تولید جریان هوا با حجم بالا و فشار کم (هر چند بالاتر از فشار محیط ) می کنند.

هیچ نظری ارسال نشده