سفارش‌ها ثبت شده در فروشگاه سماموتور، از سه طریق به دست شما مشتریان عزیز خواهد رسید:

1- ارسال پستی(برای سفارش‌ها تهران و شهرستانها): ارسال بسته ها توسط پست پیشتاز/سفارشی (به تشخصیص فروشگاه) صورت میگیرد. این روش ارسال 2 تا 3 روز کاری به طول می انجامد. پس از ثبت سفارش، همکاران ما بسته شما را جهت ارسال به پست تحویل میدهند. بسته شما توسط مامورن پست به آدرس ثبت شده توسط شما ارسال شده و به گیرنده تحویل میگردد (لذا در هنگام ثبت سفارش، از صحت اطلاعات ثبت شده اطمینان حاصل فرمایید، مسوولیت هرگونه اشتباه در اطلاعات تحویل گیرنده، بعهده مشتری میباشد) لازم به ذکر است کدپستی اجباری می باشد و امکان ارسال بدون کدپستی طبق مقررات پست مقدور نیست.

2- ارسال با پیک - پس کرایه فوری (ویژه سفارش‌ها در محدوده شهر تهران- مناطق 22 گانه): در صورت انتخاب مشتری، سفارش‌ها در محدوده شهر تهران، با پیک موتوری ارسال میشوند. تحویل این مرسولات در زمان اداری و در کمتر از 3 ساعت صورت میگیرد. ارسال با پیک بصورت پس کرایه بوده و لازم است شخص تحویل گیرنده، در قبال دریافت رسید، هزینه پیک را تسویه نماید.

3- ارسال با پیک اقتصادی : در این روش ارسال بسته فردای کاری روز سفارش انجام می پذیرد و هزینه آن برای کل مناطق 22 گانه تهران ثابت است. هزینه حمل زمان سفارش اخذ می گردد و در زمان تحویل بسته هیچ هزینه ای لازم نیست پرداخت گردد.

4- تحویل حضوری: در صورت انتخاب گزینه تحویل حضوری، سفارش شما پس از تایید، توسط همکاران ما آماده‌سازی میشود و شما میتوانید با مراجعه به فروشگاه (به آدرس: تهران- خیابان انقلاب- بین چهارراه ولیعصر و پل کالج - جنب خارک- پلاک 958- طبقه پنجم- واحد 15) بسته خود را تحویل بگیرید. (ساعت کاری 9 صبح الی 5 عصر می باشد. )

با توجه به شرایط کرونا در حال حاضر از پذیرش مشتریان گرامی معذریم و فقط جهت تحویل بسته خریداری در خدمت شما بزرگواران هستیم.