سفارش‌ها ثبت شده در فروشگاه سماموتور، از سه طریق به دست شما مشتریان عزیز خواهد رسید:

لطفا پیش از سفارش روش های ارسال کالا ملاحضه بفرمایید تا بهترین روش ارسال انتخاب فرمایید.

1- ارسال پستی(برای سفارش‌های کل استان ها): ارسال بسته ها توسط پست پیشتاز انجام می پذیرد. در این روش خرید های بالای 800.000 تومان (به جز باتری و هسته ترانسفورماتور) بصورت رایگان است و خرید های کمتر از 800.000 تومان مبلغی به عنوان هزینه پست و بسته بندی به سفارش افزوده می گردد. زمانبندی ارسال بسته های هر روز ساعت 8:30 صبح به جز پنج شنبه و جمعه می باشد و همه بسته هایی که قبل از ساعت 16 پرداخت نهایی انجام شود فردای آن روز تحویل پست داده می شوند. لازم به ذکر است که تمامی بسته ها از انبار بروجرد ارسال می گردد،لذا در صورت موجود بودن کالا در انبار تهران و هماهنگی مشتری با پشتیبانی فروشگاه سما موتور،کالا از انبار تهران ارسال و تحویل پست داده میشود. لذا زمان تحویل بین 2 الی 3 روز کاری می باشد.(در این روش نیازی به پرداخت هزینه زمان تحویل کالا نمی باشد.)

2-تیپاکس : در این روش بسته ها هر روز بعداظهر بین ساعت 4 الی 7 عصر به جز جمعه ها و روز های تعطیل تحویل تیپاکس می شود. هزینه حمل در این روش بر عهده خریدار می باشد و در زمان تحویل کالا طبق تعرفه تیپاکس اخذ می گردد . لازم به ذکر است که هنگام ثبت سفارش با حامل تیپاکس مبلغ 10.000 تومان بابت هزینه کارتن و بسته بندی از مشتری دریافت میشود، حامل تیپاکس برای خریدهای بالای 500.000 تومان قابل انتخاب میباشد و  تمامی بسته ها از انبار بروجرد ارسال می گردد،لذا در صورت موجود بودن کالا در انبار تهران و هماهنگی مشتری با پشتیبانی فروشگاه سما موتور،کالا از انبار تهران ارسال و تحویل تیپاکس داده میشود.در این روش زمان تحویل بین 1 الی 3 روز کاری با توجه به بعد مسافت می باشد.

3-ترمینال اتوبوس رانی : در این روش به درخواست مشتری بار تحویل ترمینال اتوبوس رانی گردیده و تصویر بیجک از طریق واتساپ ارسال می گردد. پیگیری و دریافت کالا بر عهده مشتری می باشد. لازم به ذکر است که هزینه تحویل به ترمینال بر عهده فروشگاه بوده و هزینه حمل بار و انبارداری و همچنین حمل درون شهری طبق تعرفه از مشتری در زمان تحویل کالا اخذ می شود. در حال حاضر برای شهر های تهران، کرج ، اصفهان و اهواز فعال می باشد. 

4- باربری : این روش مخصوص بارهای حجیم و سنگین است هزینه حمل تا باربری بر عهده فروشگاه بوده و مابقی هزینه از جمله حمل و انبارداری برعهده مشتری است.

با سپاس

مدیریت فروشگاه