سفارشات ثبت شده در فروشگاه سماموتور، از سه طریق به دست شما مشتریان عزیز خواهد رسید:

1- ارسال پستی(برای سفارشات تهران و شهرستانها): ارسال بسته ها توسط پست پیشتاز سفارشی (سریع ترین پست) صورت میگیرد. این روش ارسال 2 تا 3 روز کاری به طول می انجامد. پس از ثبت سفارش، همکاران ما بسته شما را جهت ارسال به پست تحویل میدهند. بسته شما توسط مامورن پست به آدرس ثبت شده توسط شما ارسال شده و به گیرنده تحویل میگردد (لذا در هنگام ثبت سفارش، از صحت اطلاعات ثبت شده اطمینان حاصل فرمایید، مسوولیت هرگونه اشتباه در اطلاعات تحویل گیرنده، بعهده مشتری میباشد)

2- ارسال با پیک - پس کرایه (ویژه سفارشات در محدوده شهر تهران): در صورت انتخاب مشتری، سفارشات در محدوده شهر تهران، با پیک موتوری ارسال میشوند. تحویل این مرسولات در زمان اداری و در کمتر از 3 ساعت صورت میگیرد. ارسال با پیک بصورت پس کرایه بوده و لازم است شخص تحویل گیرنده، در قبال دریافت رسید، هزینه پیک را تسویه نماید.

3- تحویل حضوری: در صورت انتخاب گزینه تحویل حضوری، سفارش شما پس از تایید، توسط همکاران ما آماده سازی میشود و شما میتوانید با مراجعه به فروشگاه (به آدرس: تهران- خیابان انقلاب- بین چهارراه ولیعصر و پل کالج- روبروی بانک سامان- پلاک 988- طبقه چهارم- واحد شمالی) بسته خود را تحویل بگیرید. لطفاً قبل از مراجعه به فروشگاه با همکاران ما تماس بگیرید.