مبدل و اینورتر افزاینده/کاهنده

مبدل و اینورتر افزاینده/کاهنده

تامین و فروش انواع مبدل و کانورتر دیسی

تامین ولتاژهای مختلف

رنج گسترده توان و جریان

بهترین سازندگان داخلی و خارجی

تضمین سلامت و کیفیت

بهترین قیمت

تحویل دو ساعته در محدوده شهر تهران

ارسال به سراسر کشور

زیرشاخه ها

 • اینورتر 220VAC

  اینورتر دستگاهی می باشد که از ولتاژ 12 ولت DC برقی 220 ولت AC تولید می نمایید. این محصول در توان های مختلف موجود است.کاربردهای اصلی آن راه اندازی وسائل برقی کم مصرف در خودرو و یا ساخت برق اضطراری ساده است .

  قبل از اینکه بخواهید با سیستم اینورتر برق اتومبیل آشنا شود ، بهتر است که تفاوت بین برق AC و DC را بدانید.در یک کلام  به عبارت بسیار ساده اگر بخواهیم بگوییم ، برق متناوب همان چیزی است که در خانه های خود از استفاده می کنید و جریان DC همان چیزی است که از باتری می گیرید.

  از آنجا که باتری های اتومبیل تنها ولتاژ DC را تأمین می کنند و بیشتر لوازم الکترونیکی مصرفی روی برق متناوب یا همان ac کار می کنند ،اما اگر می خواهید از وسایل AC در جاده یا بیرون از خانه با استفاده از باطری اتومبیل استفاده کنید ، به دستگاهی نیاز دارید که به عنوان اینورتر برق اتومبیل شناخته می شود.

 • مبدل افزاینده/کاهنده ولتاژ

  مبدل افزاینده/کاهنده ولتاژ یک دستگاه الکترونیکی است که برای تغییر ولتاژ بین یک منبع تغذیه و یک بار مصرفی به کار می‌رود. این مبدل‌ها به عنوان یک وسیله مؤثر در انتقال ولتاژ برای تأمین نیازهای مختلف دستگاه‌ها و مدارهای الکترونیکی استفاده می‌شوند و می‌توانند ولتاژ را افزایش یا کاهش دهند به منظور انطباق با نیازهای ولتاژی دستگاه‌ها.

  عملکرد مبدل افزاینده/کاهنده ولتاژ:

  • تغییر ولتاژ: این مبدل‌ها توانایی تغییر ولتاژ ورودی را دارند، به‌طوری‌که می‌توانند ولتاژ را به مقدار مورد نظر بالا یا پایین ببرند.
  • تثبیت ولتاژ: برخی از مبدل‌های افزاینده/کاهنده ولتاژ مجهز به ویژگی تثبیت ولتاژ هستند که به ماندگاری ولتاژ خروجی در حالت‌های مختلف بار مصرفی کمک می‌کند.
  • حفاظت: برخی مدل‌های این مبدل‌ها دارای ویژگی‌های حفاظتی مانند حفاظت در برابر جریان‌های بیش از حد، دمای بالا و...
نمایش 1 - 20 از 43 آیتم