(6 رای)

پیچ لید اسکرو T8 قطر 8 میلیمتر گام 2 میلیمتر و طول 20 سانتیمتر

کد PLS00001
پیچ لید اسکرو T8
قطر: 8 میلیمتر
گام: 2 میلیمتر
طول پیچ: 200 میلیمتر
ساخت چین
وزن: 95 گرم

نا موجود
360,000 ریال

سایر مشخصات محصول

وزن (گرم) : 500
کارکرد دائم : S1(کارکرد دائم)
قطر بدنه (میلیمتر) : 8 میلیمتر
نوع کالا : پیچ لید اسکرو
وضعیت قطعه : نو
طول محصول(میلیمتر) : طول 200 میلیمتر
گام : 2 میلیمتر

سایر توضیحات پیچ لید اسکرو T8 گام 2

این محصول یک پیچ لید اسکرو با قطر 8 میلیمتر می باشد که دارای طولی به اندازه 20 سانتی متر است. گام این پیچ 2 میلیمتر و ساخت کشور چین می باشد.

در واقع لید اسکرو ها قطعات مکانیکی از جنس آهن کربن دار هستند که حرکت دورانی را به حرکت خطی با اصطکاک کمی تبدیل می کنند و در برابر نیروهای اعمالی مقاومت مطلوبی دارند و در موارد و کاربردهایی که به دقت بالا نیاز دارند مناسب می باشند.

این پیچ های انتقال قدرت در محور z دستگاه های cnc ، پرینترهای سه بعدی،لیزر، جک های بالابر و دستگاههای مشابه.. استفاده می شوند.

به دلیل اینکه در محور z وزن مجموعه روی مهره قرار می گیرد و نیروی وارد شده به مهره به سمت پایین است و لقی بین پیچ و مهره همیشه در یک سمت مهره قرار می گیرد و می توان از آن چشم پوشی کرد. اما در محورهای x و y در هر رفت و برگشت لقی جا به جا می شود بنابراین پیچ های لید اسکرو در این محورها استفاده نمی شوند

پیچ های معمولی دارای دنده یا رزوه های تیز هستند تا اصطکاک بیشتری ایجاد کنند و برای قفل شدن در پیچ مناسب باشد در حالیکه رزوه های پیچ لید اسکرو مربعی و قله ای (یا اصطلاحا کبریتی ) هستند و اصطکاک در آنها بسیار کم می باشد و طول عمر آنها بیشتر از پیچ های معمولی است.

پیچ لید اسکرو

هیچ نظری ارسال نشده