موتور گیربکس 12 ولت 200 دور ZGA37FH

کد MDG00004
موتور DC گیربکس دار
مدل ZGA37FH
برند ژنگ
ساخت چین
ولتاژ: 12 ولت
سرعت: 200 دور در دقیقه
توان: 7.5 وات
قطر شفت: 6 میلیمتر
طول شفت: 16 میلیمتر
قابلیت چرخ راستگرد و چپگرد

نا موجود
2,450,000 ریال

مشخصات الکتریکی

نوع موتور : موتور DC با جاروبک
ولتاژ نامی (ولت) : 12
چرخه کاری : S1(کارکرد دائم)

مشخصات مکانیکی

سرعت بی بار (دور بر دقیقه) : 205
گشتاور نامی : 12kg.cm
وزن (گرم) : 360
قطر بدنه (میلیمتر) : 35
طول بدنه موتور (میلیمتر) : 100
قطر شفت (میلیمتر) : 6
طول شفت (میلیمتر) : 16
نوع شفت : مستقیم

سایر مشخصات محصول

نوع کالا : موتور DC گیربکس دار
وضعیت قطعه : نو

موتور گیربکس دار 12 ولت 200 دور ZGA37FH

محصولی که ملاحظه می کنید ترکیب یک موتور DC و یک گیربکس می باشد. وظیفه گیربکس کاهش سرعت و به ازای آن افزایش قدرت و گشتاور موتور می باشد. گیربکس یا همان چرخ دنده به طور مستقیم بر روی کیفیت و قدرت موتور تاثیر می گذارد. موتور ZGA37FH با ولتاژ بهینه 12 ولت قادر به راه اندازی می باشد و در این ولتاژ سرعت آن معادل 200RPM می باشد. با کاهش و افزایش ولتاژ ورودی این موتور می توان به سرعت های بیشتر یا کمتری دست یافت بطور مثال اگر ولتاژ بیشتر از 12 ولت به این موتور اعمال شود موتور با سرعت بیشتری می چرخد اما در این حالت به موتور فشار زیادی وارد می شود و از طول عمر آن کاسته می شود. یکی از مزایای این الکتروموتور گیربکس دار کوچک قابلیت راستگرد و چپگرد بودن چرخش آن است. بعبارت دیگر وقتی منبع تغذیه 12 ولت DC به پین های موتور وصل شود در صورتیکه قطب مثبت منبع تغذیه به پین موتور که با رنگ قرمز مشخص شده وصل شود و قطب منفی به پین دیگر، موتور در جهت راستگرد شروع به چرخش می کند و زمانیکه جای دو قطب عوض شود موتور در خلاف جهت می چرخد.

موتور 12 dc ولت گیربکس دار ZGA37FH محصولی از کمپانی ZHENG چین می باشد که با گشتاور، قدرت و کیفیتی بالایی که دارد بسیار مورد استفاده است.

سما موتور ارائه دهنده انواع موتور DC گیربکس دار با سرعت های متفاوت می باشد. پیشنهاد می شود از سایر مدل های موتورهای DC گیربکس دار دیدن فرمایید.

چرخ دنده موتور گیربکس

هیچ نظری ارسال نشده