دیمر 4000 وات با جعبه صنعتی

 • کد: DDM00002
 • دیمر 4000 وات
 • ولتاژ 220 ولت
 • جعبه آلومینیومی
 • کنترل از طریق ولوم
نا موجود
570,000 ریال

 • میلاد
  1397-10-16

  سلام خسته نباشید. از این دستگاه میتونم برای تقریبا ۶ تا لامپ استفاده کنم؟
  و یکی دیگشو به فن صنعتی؟
  مشکلی ایجاد نمیکنه؟

  پاسخ مدیر

  با سلام


  دیمر برای کنترل بار های القایی مثل موتور خیلی مناسب نیست و ممکن جواب مناسبی ندهد ولی برای بار های مثل لامپ یا المنت بسیار کارآمد است .


  در ضمن در نظر داشته باشید 4 کیلووات در بهترین شرایط ممکن و مناسب قابل بهره برداری می باشد و  برای بار های غیر متعارف (خازنی ، القایی یا با نوسان) با توان کمتری باید در طراحی محاسبه و نصب گردد .

 • مسعود
  1397-11-16

  سلام.لطفا بفرمایید حداقل ولتاژ خروجی چند ولت میباشد؟

  پاسخ مدیر

  با سلام


  لازم به ذکر است که کاربرد دیمر برای کم و زیاد کردن ولتاژ نمی باشد این ماژول با کنترل زاویه آتش توان را در خروجی از صفر تا حداکثر که همان 100 درصد است تغییر می دهد لذا استفاده آن به عنوان کاهنده ولتاژ مانند ترانسفرماتور و منابع تغذیه سوئیچنگ تقریبا منتفی می باشد .


  ضمنا در برخی مواقع برای کنترل موتور های القایی از این ماژول استفاده می شود به عنوان کنترل دور که معولا نتیجه خوبی ندارد و باعث گرم کردن و کاهش شدید گشتاور راه اندازی الکتروموتور القایی خواهد شد ولی اگر روی الکتروموتور های DC و یونیورسال (جاروبرقی ، میکسر ) استفاده شود با در نظر گرفتن جریان راه اندازی آن مفید و کاربردی است .


 • سعید
  1397-12-06

  با سلام
  از این دیمر می توان برای سنگ فرز و یا دریل یا دینام کولر استفاده کرد
  و اگر نمی شود پیشنهاد شما چیست

  پاسخ مدیر

  با سلام


  سوال بسیار خوب پرسیدید .


  از مجموعه الکتروموتورهایی که فرمودید فرز و دریل جزو الکتروموتورهای دی سی سری می باشد ولی الکتروموتور کولر القایی یا اینداکشن است


  موتور های دی سی را به راحتی با کمک دیمر می توانید دور آن را کنترل کنید. ولی استفاده آن برای الکتروموتور های القایی بی فایده است و حتی ممکن است به الکتروموتور القایی آسیب جدی وارد کند (برای این موتور های هیچ راه علمی برای کنترل دور بصورت الکتریکی وجود ندارد) و در مدل های جدید از نوع دی سی براشلس استفاده می شود که بهره بسیار بالایی دارد و سرعت آن به راحتی قابل کنترل است .

 • ارش
  1397-12-10

  درود بر شما
  این دیمر برای تبدیل فرز به پالیشر بدرد میخوره؟

  پاسخ مدیر

  با سلام


  بله در صورتی که الکتروموتور فرز از نوع DC باشد این امکان وجود دارد ولی حتما توان الکتروموتور و جریان راه اندازی قبل از راه اندازی در نظر بگیرد

 • - احسان
  1397-12-16

  باسلام ودرود فراوان


  ببخشید من ازاین دیمر برای لامپ استفاده میکردم که یکدفعه لامپ ترکید ودیگه هم دیمر کارنمی کنه فیوزش سالمه ولی دیگه برقو کم وزیاد نمی کنه مثل این میمونه که مستقیم سیمو وصل کرده باشی.
  چه مشکلی براش پیش اومده؟
  چجوری میشه درستش کرد؟؟؟؟؟

  پاسخ مدیر

  با سلام


  ترکیدن لامپ باعث جریان کشی شدید لحظه ای شده و قسمت قدرت این ماژول آسیب دیده است


  خوشبختانه دیمر ها کاملا قابل تعمیر هستند و معمولا قطعه ترایاک و دیاک می سوزد(حتما طبق پارت نامبر) شما می توانید با تعویض این دو قطعه مجدد از این ماژول استفاده کنید


  نکته برای تعویض این قطعات نیاز به تجربه لحیم کاری می باشد و ضمنا شستشوی برد فراموش نشود چون روغن لحیم در ولتاژ بالا باعث نشتی جریان می گردد .