کولت سه نظام مینیاتوری یک طرفه 0.5 تا 3 میلیمتر (شفت3.175)

کد محصول : TOL00054

سه نظام مینیاتوری

جنس : برنج

مناسب برای شفت .175

5 عدد فشنگی (ابزار گیر) در سایز های 0.5 ، 1 ، 1.5 ، 2.5 ، 3

نا موجود
480,000 ریال

سایر مشخصات محصول

وزن (گرم) : 75
قطر شفت (میلیمتر) : 3.175
کشور سازنده : چین
نوع کالا : سه نظام آچارخور
وضعیت قطعه : نو
جنس بدنه : برنج
سایز مته : 5 عدد فشنگی (ابزار گیر) در سایز های 0.5 ، 1 ، 1.5 ، 2.5 ، 3

کولت سه نظام یک طرفه

محصول فوق مجموعه کولت سه نظام مینیاتوری یک طرفه است با قیمتی مناسب که شامل دو عدد پیچ مغزی، یک عدد آچار آلن، دو تکه کولت سه نظام و 5 عدد فشنگی(ابزارگیر) می باشد.

ابزارگیر یا فشنگی در سایزهای 0.5- 1- 1.5- 2- 2.5- 3 میلیمتر می باشند.

شفت کولت این مجموعه 3.175 میلیمتر می باشد و به این ترتیب این کولت برای موتورهای با قطر شفت 3 میلیمتر مناسب است.

با استفاده از این کولت سه نظام مینیاتوری می توان ابزارگیر را روی موتورهای کوچک نصب کرد و برای سوراخ کاری فیبرهای مدارچاپی ، کارهای هنری ، تزیینی ظریف و ...  در حالت ثابت و متحرک دستی استفاده کرد.

طریقه استفاده از این کولت سه نظام به این صورت است که کولت روی شفت مورد نظر و متناسب با قطر آن توسط پیچ های مغزی که روی آن قرار دارد متصل میشود و فشنگی ها برای نگهداشتن ابزار داخل بدنه کولت قرار می گیرند.

نمونه ای از نصب کولت سه نظام مینیاتوری روی انواع موتور

اطلاعات بیشتر در مورد کولت سه نظام مینیاتوری

قیمت سه نظام مینیاتوری

دریل ابزار اساسی در خانه ها و کارگاه های صنایع مختلف از جمله چوب ، فلز ، شیشه ، آلومینیوم و غیره است. مته برای انجام عملیات حفاری به قطعات و ابزارهای مختلفی مانند مته ، سه سیستم و ... نیاز دارد. سه سیستم یکی از قطعات ضروری و مهم برای استفاده از دریل است و در مدل ها و اندازه های مختلف تولید می شود. یکی از انواع سه سیستم ، مدل سه نظام مینیاتوری 3.5 میلی متری است که برای نصب روی مته های مختلف استفاده می شود. تبدیل می شود. در ادامه قصد داریم اطلاعات بیشتری در مورد سه سیستم مینیاتوری 3.5 میلی متری به شما ارائه دهیم.

سه نظام اتوماتیک

سه نظام قطعه ای است که  قابلیت نصب بر روی مته وجود دارد که به کمک آنها می توان از انواع مته و سری پیچ گوشتی برای سوراخکاری و باز و بسته شدن پیچ استفاده کرد قابل ذکر است که سه نظام در دو نوع دستی و اتوماتیک تولید می شوند. نوع آچار سرعت اپراتور را کاهش می دهد و برای باز و بسته شدن آن باید از آچار استفاده کرد اما مدل اتوماتیک بدون نیاز به ابزار خاص به راحتی باز و بسته می شود و در افزایش سرعت موتور نقش مهمی دارد اپراتور. سه نظام اتوماتیک بر روی انواع مته های برقی و پیچ گوشتی قابل نصب است و از کیفیت بالا و مقاومت خوبی برخوردار است.

هیچ نظری ارسال نشده